ایران قفل سپر موشکی دشمن را شکست ۰۷ آبان ۱۳۸۷   نویسنده:    2,484 بازدید   ۱ تظر

0201800636f17f3749813177b8860d55 ايران قفل سپر موشكي دشمن را شكستوی که به همراه هیئتی از مسئولین تخصصی جهاد علمی به این بازدید رفته بود، اضافه کرد: جوانان بویژه نخبگان علمی باید همچون پدران خود در دفاع مقدس برای ساختن کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکنند و جهاد علمی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.
طائب تاکید کرد: متخصصان کشورمان قفل سپر موشکی دشمن را شناسایی کرده و آن را شکسته‌اند.

به گزارش روابط عمومی نیروی مقاومت بسیج، حسین طائب فرمانده نیروی مقاومت بسیج در بازدید از یکی از مراکز تولید علم و فناوری نظامی در حضور بیش از ۲۰۰ نخبه بسیجی گفت: حمایت از توزیع علم از ضروریات اجتناب ناپذیر انقلاب است و امروز جامعه به علوم انسانی نیاز جدی دارد.

وی که به همراه هیئتی از مسئولین تخصصی جهاد علمی به این بازدید رفته بود، اضافه کرد: جوانان بویژه نخبگان علمی باید همچون پدران خود در دفاع مقدس برای ساختن کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکنند و جهاد علمی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

معاون فرمانده کل سپاه تصریح کرد: موفقیتهای بدست آمده در عرصه تولید علم در بخش های نانوتکنولوژی، مهندسی، فن آوری پزشکی و پیراپزشکی و همچنین در عرصه‌های دفاعی و نظامی قابل توجه است و همانگونه که شاهد هستیم قفل سپر موشکی دشمن را شناسایی کرده و آن را شکسته است.

طائب در پایان از زحمات و تلاشهای سجادی، بسیجی مبتکری که دارنده ۳۵ مدال افتخار و رتبه ممتاز کشوری و جهانی است، به عنوان نخبه نمونه قدردانی کرد.

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+5 رای, 5 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


نظر شما چیست؟

یک نظر : “ ایران قفل سپر موشکی دشمن را شکست ”

  1. 1
    ali :

    خیلی خوشحالم که ایران میتواند وارد سیستم دفاعی بشود و امیدوارم که در این راستا بتواند قدمهای چشم گیری را بردارد

می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.