بیل گیتس شرکتی جدید تاسیس کرد ۰۷ آبان ۱۳۸۷   نویسنده:    633 بازدید   نظر شما چیست؟

 بیل گیتس شرکتی جدید تاسیس کرد

لوگو شرکت جدید بیل گیتس

به گفته‌ی منابع نزدیک به این شرکت، bgC3 سرمایه‌گذاری تجاری جدید نبوده بلکه راهی برای هماهنگ کردن امور تجاری و کارهای بشر دوستانه‌ی گیتس است.
یل گیتس، مدیر اجرایی پیشین مایکروسافت تنها سه ماه پس از کناره‌گیری از سمت تمام وقت خود در غول نرم‌افزاری به‌منظور پرداختن به امور بشردوستانه شرکت جدیدی راه‌اندازی کرد.
به گزارش ایسنا، bgC3، شرکت جدید گیتس در کرک لند سیاتل قرار داشته و با یک رایانه‌ی صفحه لمسی سورفیس مایکروسافت که به‌عنوان دفتر مهمان مجازی استفاده می‌شود کامل می‌گردد.

اسناد عمومی bgC3 را به‌عنوان یک اندیشگاه توصیف کرده‌اند؛ این شرکت جدید که در ماه مارس تاسیس شد در ابتدا Carillon Holdings نام داشت اما در ماه ژوییه به bgC3 تغییر نام یافت.

به گفته‌ی منابع نزدیک به این شرکت، bgC3 سرمایه‌گذاری تجاری جدید نبوده بلکه راهی برای هماهنگ کردن امور تجاری و کارهای بشر دوستانه‌ی گیتس است.

بیل گیتس از سمت خود در مایکروسافت کناره‌گیری کرد تا بیش‌تر وقت خود را به بنیاد بیل و ملیندا گیتس، سازمان بشردوستانه‌ای که به اتفاق همسرش برای مبارزه با مسایل جهانی مانند مشکلات بهداشتی و آموزش و نابرابری اجتماعی ایجاد کرده بود، بپردازد.

با این حال bgC3 بر پیگیری شخصی بیل گیتس از توسعه‌های جدید در دنیای علم و فن‌آوری نظارت می‌کند و تصور می‌شود نام این شرکت مخفف Bill Gates CATALYST 3 باشد که بر بلندپروازی گیتس برای ادامه‌ی نوآوری حتی پس از دوران نیمه بازنشستگی‌اش حکایت دارد یا مخفف Bill Gates Company 3 باشد تا خاطر نشان کند این سومین سرمایه‌گذاری بزرگ گیتس پس از تاسیس مایکروسافت و بنیاد نوع دوستش است.

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (شما به این مطلب چه رایی می دهید؟)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.