طراحی مبتکرانه برای چتر دوستدار طبیعت ۱۴ تیر ۱۳۸۷   نویسنده:    2,643 بازدید   ۲ تظر

eco brolly 260x215 طراحی مبتکرانه برای چتر دوستدار طبیعتدر اکثر کشور های دنیا احترام به محیط زیست و مبارزه با ایجاد زباله خیلی رواج دارد و سعی همه این است که تمام زباله های خود را بازیافت کنند.

یک طراح ژاپنی به نام Shiu Yuk Yuen که شخصا یکی از “اهالی سبز” یعنی دوستداران طبیعت و محیط زیست هست، طرح جالب و مبتکرانه ای رو به ثبت رسونده است. این طرح خلاقانه با استفاده از یک اسکلت چتر ساده که بعد از جمع شدن داخل جیب هم جا میشود، محلی برای نصب کردن رویه چتر که میتواند روزنامه باطله، مقوا، کیسه نایلون یا هر چیز دیگری باشد تعبیه کرده است.

با این روش، از کاغذ و روزنامه های باطله میتوان یک استفاده دیگر نیز کرد!

این چتر ساده، برای مسافت های کوتاه طراحی شده، البته کناره های اسکلت چتر را میتوان با گیره به روزنامه چسباند که دوام بیشتری داشته باشد. اصولا این چتر برای شهر لندن طراحی شده که آب و هوا در این شهر اصلا قابل پیشبینی نیست و هر لحظه ممکن است باران ببارد! ضمنا در لندن روزنامه های رایگان هم فراوان یافت میشود.

eco brolly1 طراحی مبتکرانه برای چتر دوستدار طبیعت
eco brolly3 طراحی مبتکرانه برای چتر دوستدار طبیعت
این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+19 رای, 5 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


نظر شما چیست؟

۲ نظر : “ طراحی مبتکرانه برای چتر دوستدار طبیعت ”

  1. 1
    زلفا :

    خوبه

  2. 2
    سوخته دل :

    خیلی خوبه

می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.