ایده تبلیغاتی: بهترین تست برای مواد شوینده ۰۷ تیر ۱۳۸۷   نویسنده:    4,774 بازدید   ۱ تظر

breeze excel detergent 182x260 ایده تبلیغاتی: بهترین تست برای مواد شویندهپودر شوینده Breeze یکی از محصولات شرکت Unilever است که شاید به جرات بزرگترین تولید کننده مواد شوینده در جهان باشد.

در یکی از برنامه های تبلیغاتی این شرکت که در بانکوک پایتخت تایلند انجام شده، روشی جالب و کاربردی برای اثبات شعار این محصول استفاده شده است. شعار این محصول عبارت است از:

« پاکیزگی کامل فقط با یک بار شستشو »

برای اثبات این شعار، باید بسته هایی حاوی نمونه پودر برای مردم عادی بویژه خانم های خانه دار ارسال میشد. بعد از تحقیق و بررسی، این نتیجه گرفته شد که بهترین کار این است که یک تیشرت به عنوان هدیه برای یک سری از افراد شهر ارسال شود. اما این تیشرت به عنوان بسته بندی جعبه ای که در آن یک بسته آزمایشی پودر شوینده وجود داشت استفاده شده بود!

به این ترتیب که در بسته ارسالی، مقداری پودر Breeze قرار داده شده بود و زیر آن شعار محصول نوشته شده و به این اشاره شده بود که با یک بار شستشوی این تیشرت با پودر Breeze، تیشرت نو و تمیزی خواهید داشت.

نتیجه

بر خلاف نمونه هایی که در فروشگاه ها به مردم ارائه میشد، اینبار امکان انتخاب مشتریان وجود داشت و به این ترتیب مشتریان در سرتاسر تایلند امکان آزمایش این ادعا و شعار محصول را پیدا کردند.

در نتیجه مردم به راحتی و مستقیما با محصول ارتباط برقرار کردند و تبلیغات دهان به دهان در این کشور به راه افتاد که منجر به افزایش فروش شد و این روش جزو یکی از برنامه های موفق شرکت unilever به ثبت رسید.

شناسنامه تبلیغاتی:

Agency: LOWE, Bangkok
Regional Creative Director: Clinton Manson, Dominic Stallard
Copywriter: Clinton Manson
Art Director: Dominic Stallard

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+21 رای, 7 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


نظر شما چیست؟

یک نظر : “ ایده تبلیغاتی: بهترین تست برای مواد شوینده ”

  1. 1
    سلیم :

    بسیار زیبا و جذاب!!
    خیلی خیلی ممنون از ذوق و سلیقه شما!

می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.