فیـــلــــترینگ در آمریکا! دلم خنک شد! ۲۶ مهر ۱۳۸۶   نویسنده:    1,437 بازدید   ۴ تظر

 filtered فیـــلــــترینگ در آمریکا! دلم خنک شد!

بله درست خواندید! فیلــــــترینگ در آمریکا!!  نمیدونم درباره تورنت (Torrent) چیزی میدونید یا نه، اما به طور کلی شبکه ای است که کاربران با استفاده از اون میتونند فایل های خودشون رو به اشتراک بگذارند. این باعث شده که دنیایی از فیلم، موزیک، برنامه و سایر فایل های اصل یا اوریجینال روی اینترنت به صورت غیر قانونی پخش بشه و هیچ کس هم جلودارش نباشه! چون عملا هیچ شرکت یا سرور رسمی یا ثبت شده ای این فایل ها را پشتیبانی نکرده و فقط روی کامپیوتر کاربران خانگی ذخیره می شوند.

 امروز که به یکی از سایت های محبوبم به نام TorrentSpy سر زدم، بدون اینکه دقت کنم با سرویس VPN وارد این سایت شدم. VPN که از آن استفاده میکنم، به من اجازه میدهد تا با IP آمریکایی به تمام سایت های اینترنت به عنوان یک کاربر آمریکایی سر بزنم و این مشکل فـــــیلترینگ که روی سایت های ایرانی و خارجی گذاشته شده است را حل میکند. وقتی که با سرویس VPN وارد این سایت شدم، متوجه شدم که این سایت برای آمریکایی ها فـــــیلتر شده است! اینجا بود که واقعا دلم خنک شد که آمریکایی ها هم مزه فـــــیلترینگ رو میچشند! یعنی اونا هم مجبورند کاری رو که ما ۲۴ ساعته مجبوریم انجام بدیم تا یه هویت دیگه پیدا کنیم تا بتونیم مثل یک بورکینافاسوئی از اینترنت استفاده کنیم، انجام بدهند و این یک لبخند تلخ روی لب های من به جای گذاشت. اما واقعا تا کی؟

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+1 رای, 1 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


نظر شما چیست؟

۴ نظر : “ فیـــلــــترینگ در آمریکا! دلم خنک شد! ”

 1. 1
  elina :

  It is not true. I am in US and I checked the website that you were talked about. It works

 2. 2
  Davoud :

  سلام .
  اگه اشتباه نکنم اینم کار ایران خودمونه .
  دیدن سران این مملکت دارن میرن آمریکا ( منظورم نشست توی نیویورکه ) گفتن الیاس نره توی جلدشون برن توی این سایتهای آمریکایی منحرف بشن.
  موفق باشی.

 3. 3
  میلاد موسوی :

  Elina, you might be in a state where piracy is allowed!
  and…the site works, did you try searching for something?

 4. 4
  sahel :

  اولین مطلبی بود که توی این سایت می خونم . جالب بود .

می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.