ببینید این بشر با دوچرخه کوهستان چه می کند! ۰۵ مهر ۱۳۸۶   نویسنده:    2,402 بازدید   نظر شما چیست؟

vcleft ببینید این بشر با دوچرخه کوهستان چه می کند! vctop ببینید این بشر با دوچرخه کوهستان چه می کند! vcright ببینید این بشر با دوچرخه کوهستان چه می کند!
vcbot ببینید این بشر با دوچرخه کوهستان چه می کند!

لینک دانلود کلیپ

وقتی این ویدئو رو دیدم، از تعجب نزدیک بود روزه ام رو بخورم!! نمیدونم اهل دوچرخه سواری و آرتیست بازی هستید یا نه، اما اگه مثل من باشید و روی زمین صاف نتونید راه برید، از این ویدئو خیلی خوشتون خواهد اومد! من خیلی سعی کردم که یکی از این شاهکار ها رو امتحان کنم، اما واقعا مشکله!! آقا اصلا غیر ممکنه!! این پسربچه نمیفهمم چه کار میکنه. کسی هست که بتونه همچین شیرین کاری هایی انجام بده؟

توضیح:

از این به بعد قصد دارم ویدئو هایی را که مضمون جالب و منحصر به فردی دارند را نیز در این بلاگ بگنجانم. همانطور که می بینید به دسته های سایت قسمت ویدئو هم اضافه شده است. البته با توجه به سرعت بسیار پایین اینترنت بسیاری از دوستان، لینک دانلود این فیلم ها رو هم براتون میگذارم تا به صورت آف لاین ببینیدشون! اگه سوالی در زمینه چگونه دیدن این فیلم ها دارید، حتما بپرسید.

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+8 رای, 2 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.