شب ها خورخور میکنید؟ این بالش لرزنده کمک میکند! ۳۰ خرداد ۱۳۸۶   نویسنده:    939 بازدید   نظر شما چیست؟

snore pillow شب ها خورخور میکنید؟ این بالش لرزنده کمک میکند!مژده به کسایی که دچار خور خور مزمن هستند و خودشون و نزدیکاشون از این مسئله رنج میبرند. شرکت  Francebed یک بالش طراحی کرده که سنسور های داخل بالش می توانند صدای خور خور رو تشخیص بدهند. کافیه که کوچک ترین صدای خور خور از شما بیرون بیاد که موجب میشه که بالش به لرزه بیفته و اینکار یا شما رو بیدار میکنه یا اینکه مجبور میشید که یه تکونی به خودتون بدید و ایشالا صدا از بین بره.

کلا این بالش یا خور خور شما رو اصلاح میکنه، یا اینکه به همسر شما کمک میکنه که بخوابه! خلاصه اگه دیدید همسر عزیز شما برای تولد شما این بالش رو هدیه آورده، خیلی خوشحال نشید! چون در واقع به خودش کادو داده است!

حتی برای کسایی که همیشه این مسئله رو که خور خور میکنند رو نفی می کنند (میگند من که هیچی نشنیدم!)، یه میکروفون هم داخل بالش تعبیه شده که همسرتون میتونه ارکستر سمفونیک شما رو ضبط کنه و فردا برای شما پخش کنه!

هیچی که نباشه، با وزنی که باطری های سیستم لرزنده و سایر مدار های الکترونیکی که توی بالش قرار داره ایجاد کرده، یه ابزار خوبی برای توی کله همسرتون هم به حساب میاد! قیمتش حدود ۲۴۰ دلار است.

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+4 رای, 1 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.