کلیک زندگی: سلامت خود را با ماوس خود اندازه بگیرید ۳۰ خرداد ۱۳۸۶   نویسنده:    874 بازدید   نظر شما چیست؟

lifes click کلیک زندگی: سلامت خود را با ماوس خود اندازه بگیرید

کلیک زندگی، نام یک ماوس کامپیوتری است که به نظر من یکی از خلاقانه ترین ساخته هایی است که تو این چند وقت دیدم! دو تا سنسور در دو نقطه این ماوس قرار گرفته که معمولا کاربر ها دستشون رو میگذارند: یکی در جایی که انگشت سبابه قرار میگیره برای کلیک کردن و دیگری روی قسمت کف دست.

این سنسور ها به این ماوس و نرم افزار مربوطه اجازه میدهند که شاخص های سلامتی بدن رو اندازه گیری کنند و یک رکورد از اون در مواقعی که کاربر ازش استفاده میکنه نگهداری کنند. این ماوس شامل یک LCD هم میشه که اطلاعاتی مثل ضربان قلب و یا اطلاعات مفید پزشکی دیگه ای که معمولا ترجیح میدیم بریم دکتر تا ازشون مطلع بشیم رو مدام در اختیار ما قرار میدهد.

حتی برای کسانی که مدام نیاز به مراقبت و مانیتورینگ دارند، نرم افزار میتونه در مدت زمان های تعریف شده اطلاعات رو برای دکتر، پرستار یا مراقب بیمار بفرستد.

خود ماوس وایرلس و بیسیم است، اما قسمت LCD این ماوس که در واقع بخش دریافت کننده این ماوس است، با کابل USB به کامپیوتر شما متصل می شود. اما جالبش اینه که هر دو بخش میتوانند به هم وصل شوند که این حمل و نقل و نگهداری رو راحت میکنه و همینطور استفاده در لپتاپ رو هم ممکن میکنه.

خوشتون اومد نه؟ اما باید بگم مثل هر محصول دیگه ای که با عکس های ۳D و شیک معرفی میشند، این ماوس هم فعلا تولید انبوه نشده و در مقطع طراحی و اصطلاحا کانسپت است.

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+6 رای, 2 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.