کاش بالاترین هم این امکان رو برای مطالب تکراری داشت… ۲۷ خرداد ۱۳۸۶   نویسنده:    549 بازدید   ۱ تظر

چند وقت پیش، من از تجربه کوچکم با بالاترین یه مطلب نوشتم که خب، تا حدودی جوابم رو گرفتم. اما موضوع اصلی پیشنهادی بود که برای بهبود سایت عزیز بالاترین داشتم و اون هم در مورد امتیاز دهی بود. امروز هم با یک مورد دیگه روبرو شدم که با اینکه دفعه اولم نبود، اما این دفعه تصمیم گرفتم در موردش بنویسم و نظر دوستان رو در این مورد هم جویا بشم.

مشکلی که شاید برای خیلی ها پیش میاد، اینه که بعد از اینکه مطلب خودشون رو پست میکنند و به بالاترین اضافه می کنند، متوجه میشوند که (از طریق رای منفی کاربران دیگه و نظراتشان!) که بعله، این مطلب قبلا توسط شخص دیگری پست شده است. یعنی با اینکه نویسنده مطلب با ذوق و شوق فکر میکرده که نفر اوله که این خبر رو داره میده، با تکراری بودن مطلب و رای های منفی روبرو میشه!

پیشنهاد من اینه که، همونطور که از سایت Digg.com در طراحی این سایت الهام گرفته شده، از این خاصیت یا توانایی این سایت هم در تشخیص مطالب تکراری استفاده شود. سایت Digg می تواند قبل از پست کردن یک مطلب، نمونه های مشابه آن را تشخیص بده و از پست کننده بپرسد که آیا این مطلب نسبت به مطالب مشابه که خود سایت آنها را نشان میدهد، تکراری است یا خیر. اگرتکراری بود که خب، نویسنده گوشی میاد دستش. اگر هم نه، که خب فبه المراد!

balatarin digg کاش بالاترین هم این امکان رو برای مطالب تکراری داشت...

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (شما به این مطلب چه رایی می دهید؟)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


نظر شما چیست؟

یک نظر : “ کاش بالاترین هم این امکان رو برای مطالب تکراری داشت… ”

  1. 1
    chakameh :

    با درود هم میهن عزیز درست همین مشکل برای من پیش آمد و کمتر از ۳۰ دقیقه بالاترین حساب مرا بست و مسدود کرد و با اینکه چندین ایمیل فرستادم و پوزش خواستم که نمیدانستم که مطلب تکراری است نه تنها هنوز مسدود هستم بلکه جواب ایمیل مرا هم ندادند و فقط به این اکتفا کردند که شما تقلب کردید و این بسیار بی شرمانه است که شخصی که بی اطلاع مطلبی که گویا تکراری است را متقلب بنامند این یک توهین به افراد است ، اما دوست عزیز من فکر میکنم که بالاترین لینک های مخالف رژیم را به هر بهانهای سعی میکند که خفه کند وگرنه چرا وقتی کار بری میگوید پوزش نمیدانستم هیچ عکس العملی نشان نمیدهند ؟ شیوه جمهوری اسلامی خفه کن و حکومت کن
    به هر حال شاد و پیروز باشید
    پاینده ایران و آزادی خواهان دمکرات

می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.