گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟ ۱۷ خرداد ۱۳۸۶   نویسنده:    3,357 بازدید   ۲ تظر

حتما شنیدید که شرکت LG در حال تولید یک گوشی تاچ اسکرین (touch screen) به نام KE850 بود. ما هم می دونستیم، اما نمیدونستیم که این کار رو با همکاری طراح fashion و لباس معروفی، Prada داره انجام میده! این یعنی تلفیق تکنولوژی و استایل! این گوشی انقدر س-ک-س-ی و زیباست که فقط خوشگلا میتونند بهش دست بزنند!

lg prada model گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

این گوشی قراره حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار قیمت داشته باشه. این گوشی خیلی سبک، شیک و نازکه و کاملا شیک هست. یکی از مشکلاش اینه که خیلی زود گرد و خاک جمع میکنه و مدلی که تو نمایشگاه ۳GSM اون رو (فقط تو دست خودش!!) نشون میداد، هی چند دقیقه یک بار صفحه اش رو پاک می کرد. تک رنگی بودن این گوشی بیشتر به خاطر هماهنگی با تیریپ مدل های Prada بوده و کلاس خاصی به این گوشی داده. به نظر من که می تونه رقیب خیلی خوبی برای iPhone باشه. ضعف بزرگی که داره اینه که حافظه این گوشی onboard هست و نمیتونه خیلی زیاد باشه، اما iPhone حافظه اش ۴GB و ۸GB هست! بالاخره Apple iPod باید جایگزین خوبی داشته باشه دیگه نه؟!

این گوشی زودتر از iPhone به بازار اومده و این خطر بزرگی برای apple محسوب میشه. از طرف دیگه، با ابعاد ۹۸٫۸ x 54 x 12-mm، این گوشی کوچک تر از iPhone هم هست. LG Prada خیلی از فرمت های Office و موزیک و ویدئو رو پشتیبانی میکنه.

کلی عکس براتون گذاشتم!

lg prada 2 گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

lg prada 1 گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

lg prada 3 گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

lg prada front گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟ lg prada front2 گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

lg prada back گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

lg prada side گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

lg prada screen گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

lg prada palm گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟lg prada purse گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (شما به این مطلب چه رایی می دهید؟)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


نظر شما چیست؟

۲ نظر : “ گوشی جدید LG، می تونه رقیب قدری برای iPhone باشه؟ ”

 1. 1
  saeed :

  الان تو بازار هستش ؟
  کیفیت صدا و دوربینش چطوره؟

 2. 2
  طاها :

  می خواستم ببینم که این گوشی الان در ایران موجود می باشد؟
  ۲٫قیمت و محل خرید؟

می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.