استخر خود را به رودخانه تبدیل کنید! ۰۶ خرداد ۱۳۸۶   نویسنده:    1,136 بازدید   ۱ تظر

همه میدونیم که کسایی که مرتب شنا میکنند معمولا خیلی چاق و بد هیکل هستند. اما یک شرکت موفق شده که راهی پیدا کنه که استخر شما رو به یک رودخانه تبدیل میکنه و موجب سوخت کالری و در نتیجه بهبود وضع بدن شما میشه.

دستگاه ExerSwim قابل حمل است و میتونید اون رو در لبه استخر نصب کنید. این دستگاه میتونه یه جریان ثابت آب رو تو استخر شما در گردش نگه داره و هر کسی که تو استخر باشه میتونه هم کالری زیادی رو با شنا کردن در جریان آب بسوزونه و هم بدنسازی فوق العاده ای رو تجربه کنه. راستش شنا کردن تو استخر معمولی یکم خسته کننده است! چون هر چقدر هم طول استخر بلند باشه، باز هم تموم میشه و روند شنای شما رو متوقف میکنه و مجبورید دور بزنید! اما با ExerSwim دیگه مجبور نیستید و میتونید تا ابد، یا تا وقتی برق میره شنا کنید!

قیمت ExerSwim 3995$ بیشتر نیست. ما رو هم دعا کنید.

exerswim13 استخر خود را به رودخانه تبدیل کنید!

این مطلب را برای دوستان خود بفرستید این مطلب را برای دوستان خود بفرستید

رای منفیرای مثبت (+10 رای, 2 نفر)

اگر از این مطلب لذت بردید، به آن نمره مثبت بدهید! Balatarin   Donbaleh   Mohandes   Delicious   Digg   Stumbleupon   Furl   Friendfeed   Twitter   Facebook   Greader


نظر شما چیست؟

یک نظر : “ استخر خود را به رودخانه تبدیل کنید! ”

  1. 1
    jhjk jkdlhfsd :

    همه میدونیم که کسایی که مرتب شنا میکنند معمولا خیلی چاق و بد هیکل هستند.
    راستش شنا کردن تو استخر معمولی یکم خسته کننده است! چون هر چقدر هم طول استخر بلند باشه، باز هم تموم میشه و روند شنای شما رو متوقف میکنه و مجبورید دور بزنید!

    both of them are wrong

می توانید نظر خود را از طریق فرم زیر اعلام کنید.